יזמות אינטרנטית

עידן האינטרנט הביא עימו לא רק פריצות דרך טכנולוגיות ופיתוחים חדשניים, אלא גם יזמות מסוג חדש: יזמות אינטרנטית.

בשנים האחרונות ליוותה ארטיס מספר מיזמים כאלה, המבוססים כולם על הבנה אחת: לא כל מיזם אינטרנט חייב להיות סטארט-אפ טכנולוגי: פרויקטים רבים בתחום של יזמות אינטרנט מציגים יישומים חדשים ואטרקטיביים על בסיס כלים טכנולוגיים קיימים. במילים אחרות: לא להמציא את הגלגל אלא להתקינו ב"כלי רכב" מקורי, בעל יעוד חדש ומבטיח.

המונח יזמות אינטרנטית מתייחס אם כן ליישום פרויקטים חדשים בתחום האינטרנט - אתר ייחודי, פיתוח תוכנה בסביבת אינטרנט ובסביבות אחרות, אפליקציות שונות - כל רעיון שעשוי להיות בעל פוטנציאל שיווקי, השווה לכל הפחות השקעה באב-טיפוס.

בתחום זה של יזמות אינטרנטית פיתחה ארטיס עד כה אתרים ואפליקציות Web עבור יזמים ועסקים במגוון תחומים, ביניהם איזי קלאב, וובינג, GPO, "מי צודק" ועוד.

גם לך יש רעיון למיזם אינטרנט? מאמין שזהו "הדבר הבא"? רעיון מבריק הוא התחלה - עכשיו צריך לפתח אותו, לפחות לצורך בדיקת היתכנות ראשונית. לצוות ארטיס מיומנות גבוהה בהתאמת כלים וטכנולוגיות לרעיון שיווקי, בדרך לבניית מוצר בר קיימא.

אנו בארטיס נשמח תמיד לשמוע רעיון חדש ולספק חוות דעת ראשונית, ללא כל התחייבות מצד הלקוח. הרי גם ב-ICQ, הכול החל מרעיון... וכולנו יודעים, לאן הגיע.

חזרה למעלה
כל הזכויות שמורות © www.artis.co.il