סאפ-פורטל

תחום התמחות נוסף של ארטיס הינו עיצוב ואפיון ממשקים עבור סאפ פורטל

(SAP Portal) - מערכת חוצת-ארגון, החולשת על כל מערכות המידע בארגון ונחשבת למובילה בעולם האינטרא-נט.

סאפ פורטל משמש את האירגונים המובילים בישראל ובעולם: הפורטלים האירגוניים של סאפ (ושל ספקים אחרים) מספקים לעובדים ולמנהלים בחברה נגישות גבוהה למערכות מידע ולמערכות אפליקטיביות שונות.

סאפ פורטל נחשב למוצר מדף מצוין - בתנאי שמעצבים אותו כראוי, ובהתאמה מדויקת ככל האפשר לדרישות הארגון. לא במקרה, המונחים GUI for SAP portal (עיצוב ממשקים לסאפ פורטל) וUI for SAP portal (אפיון סאפ פורטל) הפכו בשנים האחרונות לצורך מבוקש באירגונים שהטמיעו את המערכת. הניסיון מוכיח, כי ויתור על עיצוב פורטל בהתאמה לסביבה האירגונית, עלול להוריד לטמיון את ההשקעה הגדולה הכרוכה ברכישת המערכת ובהטמעתה.

למאמר מורחב על תהליך אפיון ועיצוב פורטל פנים אירגוני

השירות של ארטיס בא לענות על הצורך הזה. ארטיס מספקת עיצוב ממשקים לסאפ פורטל וכן שירותי אפיון וייעוץ לסביבות סאפ פורטל וסביבות של פורטלים אירגוניים אחרים. פעילות זו מושתתת על בסיס הבנה מעמיקה לצורכי הלקוח, היכרות מעולה עם יתרונות התוכנה ומגבלותיה - ומחויבות להצבת המשתמשים במרכז.

ארטיס צברה ניסיון רב בתחום סאפ פורטל באירגונים כמו כימיקלים לישראל ושטראוס-עלית, וכן בעיצוב והתאמה של פורטלים אירגוניים אחרים, כמו אורקל פורטל (בחברת טבע, לדוגמה).

חזרה למעלה
כל הזכויות שמורות © www.artis.co.il