אתרים לעסקים בינוניים

משמעות הבחירה בארטיס :ארטיס מעוניינת לפתח עבורך אתר המעניק ערך עיסקי מוסף, האתר צריך להעלות את המכירות / להוסיף לקוחות / לשמר לקוחות קיימים וכו.... אתר טוב הוא אתר חי, מעודכן ומתעדכן, עלינו להתייחס אליו כחלק מהעסק ולא רק כמדית פרסום, אתרך לא אמור להיות פלייר אינטרנטי. בארטיס איננו מפיקים עבורך אתר בשיטת ה"שגר ושכח" אנו נלווה את האתר ונוודא שהוא עומד ביעדים.

איך ארטיס מפיקה עבורך אתר כזה :מעורבות


ארטיס אוהבת לקוחות מעורבים. אף אחד לא מכיר את עסקך טוב כמוך, אנו נאפין ביחד את האתר ונפעל בשקיפות מלאה ,אתה לא תביט מהצד על תהליכי העיצוב, הפיתוח והקידום אלא תבין את התהליך לעומקו. במהלך העבודה נדריך אותך בכל הקשור לקידום האתר במנועי חיפוש מתוך רצון להעביר עליך כלים שיאפשרו לך
לקדם את האתר ביעילות ללא תלות בגורם נוסף ("הלך לך מנוע החלפנו לך את האלמנט"). אנו נלמד אותך לנהל את התוכן באתרך ונבקש ממך לשאול את עצמך מידי פעם האם ביצועי האתר עומדים ביעדם, או שצריך לשפר חלקים ממנו.

מחשבה מחודשת על העסק


ארטיס תנתח עמך את עסקך ותבחן אפשרויות למינופו באמצעות המדיום האנטרנטי. לארטיס נסיון רב ונוכל להציע לך להוסיף שרותים נוספים ללקוחותיך דרך האתר. תוכל ליצור קהילה סביב העסק שלך. לדוגמא : אתר של חנות אופניים יכול לארגן טיולי רכיבה או קורסי רכיבה וכמובן לידע את גולשיו, פעולות שכאלה מיצרות קהילה
מעורבת ובעלת נאמנות גבוהה לעסק.

מיתוג העסק


ארטיס ממתגת עסקים ובכך משפרת את יעלותם ואת מיצובם. יתכן שהעסק שלך לא פונה בצורה מיטבית אל קהל היעד שלו. ארטיס
תבחן את מיתוגך ותציע אפשרויות תיקון ושיפור - למאמר בנושא המיתוג מהו.

ליווי אישי צמוד


ליווי אישי בארטיס אינו מסתיים בהשקת האתר אלא ממשיך לאורך זמן. הליווי מתחיל בהדרכתך בתהליך העבודה תוך שיתופך בקבלת ההחלטות הטכנולוגיות והגרפיות ועד הדרכתך בתהליכים המורכבים של עולם הקידום במנועי חיפוש. ארטיס תיצור עמך קשר כאשר תתקל בהידרדרות אתרך במנועי החיפוש. ארטיס תזכיר לך מפעם לפעם לעדכן את תוכני האתר. ארטיס תעדכן אותך בטכנולוגיות החדשות כאשר יוכלו אלו לשפר את אתרך או תציע לך להוסיף שרות עליו לא חשבת.

לבחור בארטיס זה לבחור מישהו לרוץ איתו

לדף יצירת קשר

חזרה למעלה
כל הזכויות שמורות © www.artis.co.il