אפיון אתרים

אפיון אתרים, לגישתה של ארטיס, הוא בראש ובראשונה מציאת שביל זהב בין דרישות מזמין האתר לבין צורכי הלקוח הפוטנציאלי שלו - הלא הוא הגולש.

אפיון אתר הנעשה כהלכה נוטל את כל הפרמטרים - צורכי הלקוח וציפיותיו, הגדרת יעדי האתר, הכלים הטכנולוגיים, מדדי עלות-תועלת ועוד - ומשרטט את האיזון האופטימלי ביניהם. בכך, אפיון אתרים מהווה שלב מרכזי ומשמעותי בדרך לתפירה מדויקת של המוצר.

בצוות ארטיס מאמינים, שאפיון מקצועי מהווה תשתית הכרחית לכל פרויקט תוכנה, ולאתר שלך בפרט. הניסיון הרב של ארטיס בתחום אפיון אתרים, יעמוד לרשותך לצורך אפיון אופטימלי הכולל את הגדרת הרעיון, אפיון כללי, אפיון טכני, תרגום הדרישות השיווקיות לכלי עבודה, ארכיטקטורת מידע ועוד.

בתום האפיון הראשוני של האתר מתבצע UI - שלב ביניים בין אפיון אתרים לבין עיצוב ממשקים.

UI - User Interface הוא למעשה יצירת פריסה
(LayOut) לצורך עיצוב ממשקים. בפריסה זו יופיע כבר המיקום המדויק של האלמנטים, גודלם המדויק ואופן תפקודם באתר. את פריסת המרכיבים הזאת אפשר לדמות לסידור חלקי פאזל: אם בשלב האפיון מגדירים מהם חלקי הפאזל, הרי שבשלב ה- UI מסדרים כל אחד מהחלקים במקומו הנכון, בדרך אל השלב הבא - עיצוב ממשקים (GUI).

המיומנות הרבה של ארטיס בעבודה מול מעצבים מחד ואנשים טכניים מאידך, באה לידי ביטוי ברור בשלב של אפיון אתרים. התמחותה של החברה בתחום ה-UI מאפשרת תפירת פתרונות טכניים ועיצוביים כאחד, המתאימים במדויק לצרכיך. צוות ארטיס ילווה את הפרויקט שלך משלב האפיון, דרך הדרכה במהלך העיצוב ועד להשקת האתר או המצגת.

למאמר על תהליך אפיון ועיצוב פורטל פנים אירגוני

למאמר בנושא אפיון אפליקציות לאינטרנט

חזרה למעלה
כל הזכויות שמורות © www.artis.co.il